. English    . Español
    
 
    Workcube Danışmanlığı
 
 

Tüm Workcube danışmanları ve iş ortakları işletmenizin ihtiyaçlarını keşfetme, bütünüyle anlama ve sizin için en uygun Workcube çözümünü sunma konusunda gereken eğitim, yeterlilik ve deneyime sahiptir.Süreç Analizi ve İş Tasarımı


IBS, müşterilerinin Workcube'ü kendi iş ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde başarıyla uygulamaya koymalarını temin etmek için profesyonel danışmanlık hizmeti sunmaktadır. IBS Solutions'da sizin sorunlarınızı anlamadan size ürün veya çözüm önerisinde bulunulmaz. Çünkü ilk etapta ürün fonksiyonelliğine dayanan bir değişim planı sizi gerçekten tatmin edici bir sonuca götürmeme riskini beraberinde taşımaktadır. IBS danışmanları öncelikle iş süreçlerinizi analiz ederek buradaki eksikliklerin ve aksaklıkların neler olduğunu ortaya koyar. Süreçler ve iş yeniden tasarlanarak bu mantığın Workcube çözümlerinde hayata geçirilmesi sağlanır.


IBS bu güne kadar yönetim ve bilgi sistemleri yazılımlarında olan “Alternatifler Arasından Seçim” konseptini, sizin sorunlarınızı ve ihtiyaçlarınızı tespit eden ve kavrayan danışmanınızın tavsiye ettiği “Size Uygun Workcube Çözümü” konseptine çevirmiştir. Bu sayede ihtiyacınız olan çözüm, sahip olduğunuzla aynıdır.


Uygulama - Yerleştirme Hizmetleri


IBS, müşterisinin hızlı bir biçimde Workcube yazılımını kurmasını ve kullanmaya başlamasını garantiler. IBS çalışanları uzun yıllara dayanan deneyimleri doğrultusunda uygulama, uyarlama ve eğitim gibi konularda tutarlı, hızlı ve sorunsuz çözümler sunar. Alttan üste ve üstten alta yaklaşımlarla işletmenin tüm departmanlarının, beklentileri ve ihtiyaçları analiz edilir. Workcube platformunun üstünde çalışacağı network ve sunucular tespit edilir ve varsa ek gereksinimler ortaya çıkarılır. Workcube'ün minimum bütçeyle ve tam zamanında şirketinize uygulanması için konusunda IBS çalışanları analizler yapar.


Danışman ekibimiz, implementasyon sürecini yönetirken şirket çalışanları, sistem entegratörleri ve yaratıcı firma ile koordineli bir iş birliği içerisinde hizmet üretir. Tüm riskler ve maliyetler baştan konulduğu için işletmenizde uygulayacağınız Workcube çözümüne geçiş uzlaşılan zamanda ve bütçede gerçekleştirilir. IBS; kurumların e-İş yeteneklerini arttırmak ve Workcube uygulamasını kurumlara bir defada ve kesin olarak yerleştirmek amacıyla özel Workcube uygulama-yerleştirme metodolojisini geliştirmiştir.

 
 
 
Innovative Business Solutions
Şerifali Mah. Semah Sokak No.37 Lavella 6 B Blok Kat 3 No.11 P.K.37538 Ümraniye - İstanbul TÜRKİYE
Telefon : 00 90 (216) 499 77 67, E-mail : info@ibserp.com