. English    . Español
    
 
    Workcube Eğitim
 
 

IBS uygulama danışmanları, Workcube projelerinin hayata geçtiği işletmelerde, çözüm kullanıcılarına yerinde veya IBS eğitim sınıflarında özel kullanıcı eğitimleri verir. Departman bazında verilen bu eğitimlerde, kullanıcılara bire bir uygulamalı örnekler üzerinden pratik yaptırılarak Workcube'u sorunsuz şekilde kullanmaları sağlanır. Eğitimlerde ayrıca kullanıcıların eğitimlerden sonra başvurabileceği, projeye özel eğitim dokümanları da hazırlanarak katılımcılara dağıtılır.
Sertifikasyon Eğitimleri


Uzmanlık EğitimleriWorkcube Uzmanlık Eğitimleri, sizi Workcube çözümlerinde satış ön analizi, satış, süreç analizi, proje yönetimi, implementasyon, test ve destek konularında uzman kılıyor. Bir veya birden fazla konuda Workcube Uzmanlık Eğitimi alarak Workcube müşterilerinde aktif görev alabilir ve Workcube iş ortağı olarak yolunuza bağımsız devam edebilirsiniz.  • Finans ve Muhasebe Yönetimi
  • İnsan Kaynakları - Kariyer Portal Yönetimi
  • Ürün, Stok, Satın Alma yönetimi
  • Proje ve İşbirliği Yönetimi
  • İçerik ve İletişim Araçları
  • Satış, CRM uygulamaları, satış sonrası servis yönetimi
  • Workcube B2B: Partner portal üzerinden işbirliği ve proje yönetimi
  • Workcube B2C: Public portal üzerinden etkin web sitesi yönetimi
  • Üretim planlama, üretim yönetimi ve tedarik zinciri entegrasyonu

Kod Geliştirim


IT kadrolarınızla e-İş uygulamalarınızı geliştirmek veya var olan uygulamalarınızı genişletmek istiyorsunuz. CFML, JAVA, SQL, XML, HTML, DHTML, JS ve ActionScript bileşenlerinden oluşan kapsamlı Workcube e-Business Library eğitimi alabilirsiniz. Workcube e-Business Library; dünyanın bir numaralı web geliştirim ortamı Adobe Tool Set’i üzerindedir. Ve dünya çapında desteğe sahiptir. Hızlı uygulama geliştirme ortamı ve kolay öğrenme ve Workcube deneyimi bu eğitimlerin içindedir.


Not: Sertifikasyon eğitimleri 1 haftadan başlayan 8 haftaya kadar uzanan programlardır.

Üst Düzey Şirket Yöneticileri İçin Eğitimler


Kübik Yönetişim


Bütçe ve Hedeflerle Yönetim Proje Altında Operasyon e-İş Stratejileri Bilgi Teknolojilerine Doğru Yatırım Hiyerarşik, piramidik doğrusal ve buyurgan yönetimler hızla matrix, kübik, her boyutta iletişim ve etkileşim içinde olan yönetişim modeline evriliyor. Kübik Yönetişim kurumların sadece yukarıdan aşağıya değil aşağıdan yukarıya yatay ve dikey iş, iş birliği ve iletişim kurmasına olanak sağlıyor. Oldukça karmaşık ve direniş gücü olan bürokratik organizasyonları hızla değişen dünyanın yeni kural ve dayatmalarına karşı dönüştürebilmek, düşünce sistematiğini ve genel geçer paradigmaları sorgulamak için “KÜBİK YÖNETİŞİM” eğitimleri düşünsel, pratik ve uygulanabilir faydalı bilgiler içeriyor.


Bilgi Teknolojilerine Doğru Yatırım


Yaşanan hızlı teknolojik gelişim karşısında olayların, olguların, ürün ve hizmetlerin hızına yetişmek nerdeyse mümkün değil ya da başlıbaşına bir uzmanlık konusu. Bilgi teknolojilerine yatırım yapacaksınız. Nereden başlamalısınız? Hangi network alt yapısı? Hangi donanım ve sistem? Hangi yazılım? Seçimlerinizi etkileyen faktörler neler? Yatırımınızın yaşam döngüsünü ve gelecekteki maliyetlerini tahmin etmelisiniz. Genişleyebilirlik, sürdürülebilirlik, açıklık ve daha birçok kavram... BT yatırımlarınızın geri dönüşümünü garantiye almak için bu eğitim gerekli.


e-İş Stratejileri


e-İş dönüşümünü bir kerede, hemen ve kesin olarak nasıl başarabilirsiniz? ERP, CRM, SCM vb. ara duraklar ve farklı yazılımlar bütünü görmenize yetiyor mu? E-iş projelerine nereden başlamalı ve nasıl yönetmelisiniz? Hangi zorluklar ve fırsatlar sizi bekliyor? Uctan uca kurumsal yazılım çözümü nasıl olur, nasıl işler, size ne fayda sağlar? e-İş var olan süreçlenizi webe taşımak değil webin gücünü ve ruhunu kurumunuza taşımaktır. Dünyadan ve Türkiye’den yaşanan değişimin yansımaları. İnternet’in gücünü kurumunuzun rekabetçi gücüne dönüştürmenin yolları bu eğitimde.

Orta Kademe Yöneticiler İçin Eğitimler


Proje Altında Operasyon


Bireysel performanstan takım performansına. Kartınızda yazılan ünvanınızın dışında birçok göreviniz, rolünüz, şapkanız var. Hiyerarşi içinde yönetici, bir projede lider, başka bir projede içerik geliştiricisiniz. Takım üyeleriniz sadece kurumunuzun çalışanları değil, tedarikçileriniz müşterileriniz, iş ortaklarınız. Başarı için uyum ve çatışma aynı anda gerekli. Proje altında operasyonlar, işbirliği, iletişim, bilgi ve belge paylaşımı, takım olmanın gerekleri... Bu eğitim pratik faydalar ve yordamlar içeriyor.


Bütçe ve Hedeflerle Yönetim


İş planları, hedefler, kotalar, harcamalar... Bütçe altında çalışmak kurumunuza mali disiplin getirdiği gibi hedeflenen ve gerçekleşen, olması gereken ile olan arasındaki ilişkileri izlemenizi sağlayacak. Tek boyutlu hiyerarşik muhasebe kayıtlarıyla artık kurumları yönetmek mümkün değil. Aşağıdan yukarı -yukarıdan aşağı, uzlaşılan bağlayıcı hedeflerle yönetimin araçları, kuralları ve nasıl bir kültürel değişim yapmanız gerektiğine dair içerikleri bu eğitimde bulacaksınız.


Enformatik Omurga Etrafında İşbirliği ve İletişim

Hız dünyasında iki temel kavram; “Virtual Enterprise” ve “Realtime Enterprise”. Farklı coğrafyalardaki uzak ofislerinizle, iş arkadaşlarınızla, müşterilerinizle gerçek zamanlı iş yapmak mümkün. Öyleyse onları süreçlerinizin bir parçası haline dönüştürmelisiniz. Internet ve onun türevleri olan, intranet, extranet ve Worknet’ler üzerinde yani enformatik omurga üstünde iş yapmaya hazır mısınız? Rakiplerinizi tamamlayıcı olarak algılayıp, bir arada iş yapabilir ve birlikte kazanabilir misiniz? “Enformatik Omurga” nedir? Bileşenleri nelerdir? Ve bir kaldıraç olarak nasıl kullanabilirsiniz? Aradığınız cevaplar bu eğitimde.

 
 
 
Innovative Business Solutions
Şerifali Mah. Semah Sokak No.37 Lavella 6 B Blok Kat 3 No.11 P.K.37538 Ümraniye - İstanbul TÜRKİYE
Telefon : 00 90 (216) 499 77 67, E-mail : info@ibserp.com